Ku po pushojnë Tuna dhe Patrisi? (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ku po pushojnë Tuna dhe Patrisi? (Foto)

Ku po pushojnë Tuna dhe Patrisi? (Foto)

Çifti i shumë përfolur Tuna&Patris, kanë vendosur që vitin e ri 2018 ta presin më të bashkuar se asnjëherë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online", e kur pranë kanë Tianin dashuria e tyre shtohet dhe më shumë.Në një foto të publikuar nga Patrisi, në profilin e tij në Instagram, shihet Tiani, dhe temperatura e ulët e cila po mbizotëron në Brunswick, Ohio të SHBA-ve, ku çifti aktualisht ndodhet për t'i shijuar festat e fundvitit.

Image

(Kosova Sot)

9 orë e 12 minuta më parë
17/12/18