Lajm i hidhur për familjen e reperave Getinjo dhe Mozzik, ndahet nga jeta… (Foto) - VIP - Kosova Sot
Lajm i hidhur për familjen e reperave Getinjo dhe Mozzik, ndahet nga jeta… (Foto)

Lajm i hidhur për familjen e reperave Getinjo dhe Mozzik, ndahet nga jeta… (Foto)

Disa orë më parë me postime në profilet përkatëse në ‘Instagram’ rreperat e njohur Getinjo dhe vëllai i tij Mozzik njoftuan ndarjen nga jeta të xhaxhait të tyre për shkaqe që akoma nuk dihen. Me dedikime shumë prekëse ata shprehin dhimbjen e madhe që po përjetojnë.

 

Shpejt shkove oh Cuf 😪Te pushofte shpirti legjende,ka me t'dashte gjith eh kurre ska me t'harru ❤️Sot nderroj jete axha im Isuf Aliu 😢

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

(Kosova Sot)

17 orë e 27 minuta më parë
23/01/19