Nihan e çmend Emirin me këtë fustan të ngushtë - VIP - Kosova Sot
Nihan e çmend Emirin me këtë fustan të ngushtë

Nihan e çmend Emirin me këtë fustan të ngushtë

Nihani dhe Emiri ishin dy personazhet kryesorë të serialit ‘Kara Sevda’, të cilët kishin shumë konflike mes vete. E të tillë i mban mend edhe publiku, po ata në realitet janë shumë miq të mirë.

Shumë skena me dramacitet të këtij seriali ende mbahen mend nga publiku. 

Aktorja Neslihan Atagul cilesohet prej aktoreve më të bukura turke. Ajo është kërkuar edhe nga shumë kolegë të saj, por ishte Kadir Dogulu ai i cili ia fitoi zemrën.

Emiri dhe Nihani patën shumë pjesë të përbashkëta ku aktruan. E një prej tyre ishte edhe kjo ku Nihani shihet e zbukuruar me këtë fustan të ngushtë.

Ajo e çmend Emirin nga kjo pamje.

(Kosova Sot)

13 orë e 33 minuta më parë
22/01/19