Xhensila Myrtezaj shtatëzënë? - VIP - Kosova Sot
Xhensila Myrtezaj shtatëzënë?

Xhensila Myrtezaj shtatëzënë?

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku pas dasmës së tyre u përfolën në media se po prisnin një fëmijë.

Për ta bërë edhe më të mistershëm këtë lajm e bëri fakti që Xhensila që prej asaj kohe, ka postuar foto profil ose foto të vjetra.

Më në fund Xhensila ka postuar një video në instastory me mbishkrimin Prishtina, ku nuk duket qartë nëse barku i saj është i fryrë apo jo.

Nëse Xhensila është shtatëzënë apo jo pritet ta marrim vesh shumë shpejt.

(Kosova Sot)

9 orë e 47 minuta më parë
23/01/19