Pas martesës, Angela vjen e rrezikshme me ‘Dashuri e jashtëligjshme’ - VIP - Kosova Sot
Pas martesës, Angela vjen e rrezikshme me ‘Dashuri e jashtëligjshme’

Pas martesës, Angela vjen e rrezikshme me ‘Dashuri e jashtëligjshme’

Angela Martini vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që nga martesa me pasanikun rumun, Dragos Savulescu.

Bukuroshja shqiptare javë më parë përmes rrjeteve sociale njoftoi se e ka kurorëzuar me martesë lidhjen me partnerin e saj.

Ndërsa kohë pas kohë në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhe që dukeshin si një set fotografik.

Porse e gjitha duket të ketë qenë pjesë e një klipi që modelja dhe burri i saj e kanë xhiruar.

Angela i ka publikuar tri video në Instagram që janë në formë të një filmi të shkurtër të çiftit.

Regjinë e këtij xhirimi e ka bërë Ryan Gregory Phillips, ndërsa nuk mungojnë edhe skenat intime të dy protagonistëve.

(Kosova Sot)

22 orë e 47 minuta më parë
16/01/19