Djali i Gilit "braktis" Kosovën (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Djali i Gilit "braktis" Kosovën (FOTO)

Djali i Gilit "braktis" Kosovën (FOTO)

Ylli i muzikës shqipe, Gili vazhdon të jetë  e dashur nga publiku, por edhe shoqëria, pasi është ndër ata persona që reflekton veç pozitivitet.

Këngëtarja në jetën e saj i ka tri dashuri të mëdha, Ilirin, të cilin e ka bashkëshort, bashkëpunëtor e shokë dhe dy djemtë e saj, Robertin e Redonin, shkruan media online.

Djali i vogël i Gilit, Redoni, tashmë ka filluar studimet në Greqi. Vendimi i të birit që të studioj larg Kosovës ka lënë shumë hapësirë në familjen e Gilit dhe Ilirit, që janë tejet të lidhur me dy djemtë.

Këngëtarja ka treguar se mungesa e Redonit është mjaftë e dukshme.

Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 12 minuta më parë
14/12/18