Blerim Destani refuzon ‘live’ Bleona Qeretin. Aktori tregon arsyen e fortë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Blerim Destani refuzon ‘live’ Bleona Qeretin. Aktori tregon arsyen e fortë (Foto)

Blerim Destani refuzon ‘live’ Bleona Qeretin. Aktori tregon arsyen e fortë (Foto)

Blerim Destani është një ndër aktorët më të pëlqyer në vend dhe shpesh herë përflitet se ai dhe familja e tij kanë një pasuri vërtet të madhe. I ftuar mbrëmjen e kaluar në “Xing me Ermalin”, Blerimi është pyetur nga ndjekësit e emisionit se meqënëse ka miliarda lekë, pse nuk martohet me Bleona Qeretin.

“Bleonën nuk e kam takuar kurrë live”, u shpreh Blerimi ndërsa Ermali tha se do t’ja prezantojë ai, por aktori tregoi arsyen e fortë se pse nuk dëshironte të takohej me të.

“Unë jam i dashuruar dhe i lumtur”, tregoi Destani.71108-640-0-5a480e4fb1fb2.png

(Kosova Sot)

11 orë e 23 minuta më parë
16/01/19