Na habiti duke anuluar fejesën, Kastro Zizo shpjegon se çfarë ka ndodhur... (Foto) - VIP - Kosova Sot
Na habiti duke anuluar fejesën, Kastro Zizo shpjegon se çfarë ka ndodhur... (Foto)

Na habiti duke anuluar fejesën, Kastro Zizo shpjegon se çfarë ka ndodhur... (Foto)

Lajmi se Kastro Zizo do fejohej i habiti të gjithë ditën e djeshme, por ajo çfarë ndodhi sot i habiti edhe më shumë.

Teksa të gjithë miqtë e kolegët e Kastros kishin shkuar në një resort në periferi të Tiranës për drekën e fejesës së tij, siç këngëtari i kishte njoftuar me një mesazh në WhatsApp, ai e anulloi fejesën duke i shokuar të gjithë.

Por mesa duket të gjithë të ftuarit kanë rënë në "kurthin" e një personi që i ka vjedhur WhatssApp-in Kastros.

Këtë fakt na e ka vërtetuar vetë Kastro me një Instastory të postuar së fundmi, pak orë pasi lajmi se ai kishte anulluar fejesën bëri bujë.

"Miq, WhatsApp-i im ka qenë i hakëruar. Ndjesë për zhurmën. As jam fejuar as në plan s'e kam. Faleminderit dhe ndjesë sërish", shkruan Kastro.JANI3.PNG

(Kosova Sot)

3 orë e 37 minuta më parë
14/12/18