‘Shokon’ Noizy, në lidhje me një grua të martuar (FOTO) - VIP - Kosova Sot
‘Shokon’ Noizy, në lidhje me një grua të martuar (FOTO)

‘Shokon’ Noizy, në lidhje me një grua të martuar (FOTO)

Noizy është një ndër reperët më të suksesshëm në Shqipëri dhe në jo pak raste është folur për të dhe marrdhëniet e tij me femrat. Gjatë gjithë kohës ka patur thashetheme për lidhjet e tij me vajza të ndryshme, por ai asnjëherë nuk i ka pohuar. Deklarata e djeshme e këngëtarit në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë një nga më të guximshmet dhe që ka habitur një pjesë të madhe të publikut. Gjatë emisionit Ermal Mamaqi ka pyetur të ftuarit nëse ndokush prej tyre ka pasur marrëdhënie me ndonjë grua të martuar. Noizy ka qenë një ndër ata që e pranuan këtë gjë, por nuk dha asnjë informacion më tepër në lidhje me atë grua.

Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 33 minuta më parë
23/01/19