E pret Vitin e Ri e zhveshur, këngëtarja shqiptare “çmendet” dhe publikon foton e nxehtë (Foto) +18 - VIP - Kosova Sot
E pret Vitin e Ri e zhveshur, këngëtarja shqiptare “çmendet” dhe publikon foton e nxehtë (Foto) +18

E pret Vitin e Ri e zhveshur, këngëtarja shqiptare “çmendet” dhe publikon foton e nxehtë (Foto) +18

Det se këtë Vit të Ri Shkënda Dubova ka vendosur ta presë me një foto më të nxehtë se kurrë.

Këngëtarja ka pozuar pranë dritares së një hot5eli, ndërsa shihet thuajse e zhveshur duke treguar fundshpinën.sh_1514708831-9848140

(Kosova Sot)

15 orë e 5 minuta më parë
16/12/18