“Shashtis” publikun, Belen Rodriguez tregon më shumë se ç’duhej - VIP - Kosova Sot
“Shashtis” publikun, Belen Rodriguez tregon më shumë se ç’duhej

“Shashtis” publikun, Belen Rodriguez tregon më shumë se ç’duhej

Belén Rodríguez, është treguar “e pakujdesshme” gjatë shfaqjes së mbrëmje të Maurizio Costanzos teksa modelja ishte paraqitur në televizion me një palë recipeta të ngushta dhe një fund tepër të shkurtër, i cili i tregonte më shumë se ç’duhet.

Ndërkohë 33-vjeçarja vetëm një ditë më parë u përfol për një ndarje nga Andrea Iannone, e kjo për shkak të një krize mes tyre nga vera e kaluar.

Megjithatë, si modelja e njohur argjentinase, ashtu edhe piloti i Suzukit kanë mohuar të ketë ndodhur një gjë e tillë.

Image

 

 

(Kosova Sot)

3 orë e 26 minuta më parë
14/12/18