Rita Ora shkëlqen në të bardha (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora shkëlqen në të bardha (Foto)

Rita Ora shkëlqen në të bardha (Foto)

Ajo njihet për stilin e saj unik dhe të pa shoq. Është fjala për këngëtaren Rita Ora. E veshur në të bardha, bukuroshja bënte pazar me babain e të dashurit të saj, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Këngëtarja e hitit ‘’Hot Right Now’’, ecte me modesti rrugëve të Colorados.

Hot Right Now: Singer Rita Ora, 27, dazzled in a stylish white ensemble while out shopping in Aspen on SundayAll Smiles: The Hot Right Now singer rocked a crisp white faux-fur jacket over a hoodie as she attempted to keep a low profile while perusing the local storesFashionable fur: The songstresses was white head-to-toe, matching her eye-catching fur number with comfy white sweatpants and snow boots

(Kosova Sot)

21 orë e 29 minuta më parë
19/12/18