“U lut” tërë vitin, më në fund Bleona Qereti në krahët e milionerit (Foto) - VIP - Kosova Sot
“U lut” tërë vitin, më në fund Bleona Qereti në krahët e milionerit (Foto)

“U lut” tërë vitin, më në fund Bleona Qereti në krahët e milionerit (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër vajzat më të komentuara në showbizit shqiptar.

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes nga fotot që publikon  në rrejetet e saj sociale si dhe nga deklaratat që bën vazhdimisht.

Ama ajo që ka kërkuar më shumë Bleona është një burrë miliarder. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet në krahë të një nga biznesmenëve më të fuqishëm në Itali.

Viti 2018 e gjeti krah Remo Ruffini, i cili është miliarder italian dhe njëkohësisht aksionar i brendit “Moncler”.

Në përshkrimin e fotos, Bleona shkruan se i ka kujtuar biznesmenit se dëshiron të bëhet milionere. Urime Vitin e Ri, i dashur”, ka shkruar këngëtarja mbi foto, ku shfaqet shumë e afërt me italianin.

(Kosova Sot)

23 orë e 34 minuta më parë
14/12/18