Vajza e Eli Farës nuk përmbahet, kujton kohën e shkuar thuajse e zhveshur (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Vajza e Eli Farës nuk përmbahet, kujton kohën e shkuar thuajse e zhveshur (FOTO)

Vajza e Eli Farës nuk përmbahet, kujton kohën e shkuar thuajse e zhveshur (FOTO)

Vajza e këngëtares së njohur Eli Farës, Marina, e ka pritur ndryshe këtë fillim viti. Brunia seksi ka zgjedhur që të kthehet pas në kohë dhe të publikojë disa foto me bikini duke nxjerr në pah format e saj fizike.

Image
Image

(Kosova Sot)

 

 

5 orë e 29 minuta më parë
09/12/18