Adelina Ismaili, uron me fjalët...(FOTO) - VIP - Kosova Sot
Adelina Ismaili, uron  me fjalët...(FOTO)

Adelina Ismaili, uron me fjalët...(FOTO)

Ikona e muzikës shqipe, Adelina Ismaili, përmes profilit të saj në Facebook, ua ka uruar të gjithë shqiptarëve kudo që janë, vitin e ri me fjalët më të bukura: Le të jetë 2018 një vit me diellin në sytë e juaj, dhe xhevahirë dashurie në zemrat e juaja, transmeton gazeta "Kosova Sot Online". 

Image

 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 28 minuta më parë
23/01/19