Manjola Nallbani, jo vetëm një super këngëtare, por edhe një ikonë seksi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Manjola Nallbani, jo vetëm një super këngëtare, por edhe një ikonë seksi (Foto)

Manjola Nallbani, jo vetëm një super këngëtare, por edhe një ikonë seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbaniu, ishte pjesë e Festivalit të sivjetshëm në RTSH me një këngë të Elgid Dodës.

26176290_1541601179211182_1653508705_n

Është gjithmonë një kënaqësi të dëgjosh Manjolën, me zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe ta shohësh, sepse me të vërtetë është një nga femrat më të bukura dhe më seksi të skenës tonë.

(Kosova Sot)

13 orë e 26 minuta më parë
17/12/18