Nënë e bijë duken për mrekulli (Foto) - VIP - Kosova Sot
Nënë e bijë duken për mrekulli (Foto)

Nënë e bijë duken për mrekulli (Foto)

Këngëtarja e njohur  nga Shqipëria deri më sot ishte e njohur për zërin e saj të veçantë,por tani Eli Fara njohet edhe si nëna e një vajze shumë seksi,transmeton Kosova Sot

Marina Fara famën në fillim e mori nga nëna e saj, por tani me format e saj trupore ajo ka fituar edhe më shumë famë.

Nga fotografia e fundit e publikuar shihet se dyshja duken shumë në formë, dhe se Eli Fara nuk po di asnjëherë të plaket.

Nënë e bijë në fotografi dukeshin si motra.

 

 

Marushkaaa ❤️

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

 

(Kosova Sot)

28 minuta më parë
19/12/18