Dukja e re për Vitin e Ri (Foto) - VIP - Kosova Sot
Dukja e re për Vitin e Ri (Foto)

Dukja e re për Vitin e Ri (Foto)

Hailey Baledwin debuton me ngjyrën e re të flokut derisa po rrezitet në Majami Hailey.

Baldwin përfundimisht po ndihet pink në ditën e para të Vitit të Ri. Kështu, bukuroshja 21 vjeçe ka debutuar me flokun me ngjyrë pink derisa po merrte ngjyrë në diellin e Majamit. Bukuroshja ka kombinuar kostumet e saj të holla të larjes derisa po kënaqet me ditët me diell në plazhin në Majami. E bija e aktorit Stephen Baldwin dhe mbesa e yllit të njohur të Hollivudit nga filmi "30 Rock and SNL", Alec Baldwin, ishte shtrirë karshi diellit bashkë me disa nga mikeshat e saj. Hailey është parë teksa po kalon kohë në Floridë. Ajo përfundimisht ia ka dalë ta rregullojë tenin e saj duke treguar trupin e saj në formë teksa po shkëqlente nga rrezitja.Sun kissed: She's certainly been working on her tan as she showed off her evenly bronzed bodyIn the pink: Her hair shade matched that of her skimpy bikini which showed off her model figureFlawless: She completed her beach day look with a pair of large black-framed sunglasses and a dark shade of pink lip colorChange of color: The model wore her freshly colored locks tied into a bun at the nape of her neck. Up until Monday, the beauty had sported her signature blonde tressesChange of color: The model wore her freshly colored locks tied into a bun at the nape of her neck. Up until Monday, the beauty had sported her signature blonde tressesOn the move: As she headed back to her hotel, Hailey rocked a pair of high-waisted loose white slacks with colorful vertical stripes and a pair of white tennis shoes

(Kosova Sot)

1 orë e 25 minuta më parë
17/12/18