Bleona Qereti zhvishet dhe tregon sekretin (FOTO +18) - VIP - Kosova Sot
Bleona Qereti zhvishet dhe tregon sekretin (FOTO +18)

Bleona Qereti zhvishet dhe tregon sekretin (FOTO +18)

Bleona Qereti ka vendosur që t’u tregojë fansave të saj sekretin e një trupi të mirë i cili rri gjithmonë në formë pavarësisht viteve që kalojnë.

Këngëtarja ka preferuar që ndarjen e këtij sekreti ta bëjë me një foto ilustruese ku shihet thuajse plotësisht e zhveshur, duke ekspozuar të pasmet.

Image

 

 

(Kosova Sot)

22 orë e 18 minuta më parë
21/01/19