Vildane Zeneli çmend ndjekësit, vjen me një vallëzim të nxehtë (VIDEO +18) - VIP - Kosova Sot
Vildane Zeneli çmend ndjekësit, vjen me një vallëzim të nxehtë (VIDEO +18)

Vildane Zeneli çmend ndjekësit, vjen me një vallëzim të nxehtë (VIDEO +18)

Ajo njihet si një nga femrat më të bukura dhe më seksi shqiptare.  Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për format e saj bombastike.  Linjat e saj gjithmonë në formë, shumë kush do t’ia kishte zili.

Sigurisht që për të ruajtur fizikun, linjat Vildanja është shumë e përkushtuar në palestër dhe kujdeset për ushqimet që ha.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku një pjesë të madhe të përditshmërisë së saj e ndanë me gjithë ndjekësit e saj.

Së fundmi zeshkania seksi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një video ku shihet duke bërë ‘twerk’.

Ky vallëzim sigurisht se do t’i çmend ndjekësit e saj.

 

(Kosova Sot)

14 orë e 16 minuta më parë
21/01/19