Ariana dhe Ermali fillojnë pushimet,ja ku ndodhen (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ariana dhe Ermali fillojnë pushimet,ja ku ndodhen (Foto)

Ariana dhe Ermali fillojnë pushimet,ja ku ndodhen (Foto)

Këngëtari i dashur për publikun Ermal Fejzullahu, duket se pas shumë konceteve që pati gjatë festave të fundvitit, ka gjetur kohë të relaksohet dhe për vete, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".Ai bashkë me bashkëshorten e tij kanë zgjedhur kryeqytetin bullgar Sofjen si fillim për pushimet e tyre, kështu të paktën na tregon fotografia e postuar në profilin e tij në Instagram.

Image

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 0 minuta më parë
16/01/19