Aferdita Dreshaj tregon format sexy (Foto) - VIP - Kosova Sot
Aferdita Dreshaj tregon format sexy (Foto)

Aferdita Dreshaj tregon format sexy (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, njihet për linjat e saj trupore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online", megjithatë pas fejesës që e bëri publike ditë më parë, ajo ka postuar një fotografi ku duket se edhe në 2018 vazhdon të jetë në formë të mirë fizike.

 

Image

 

 

(Kosova Sot)

1 orë e 51 minuta më parë
17/01/19