Rita Ora me dy këngë në TOP 5 më të shiturat e 2018-tës! - VIP - Kosova Sot
Rita Ora me dy këngë në TOP 5 më të shiturat e 2018-tës!

Rita Ora me dy këngë në TOP 5 më të shiturat e 2018-tës!

Kompania e cilat bën monitorimin e listave muzikore në botë, ‘The Official Charts Company’ ka publikuar listën e kësaj jave me këngët më të shitura.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora radhitet në Top 5 me dy këngë. Në vendin e tretë është ‘Anyëhere’ me 10 mijë e 703 shitje, e teksa në vend të katërt është dueti me Liam Payne për ‘For You’ me mbi 9 mijë shitje.

Në listë janë edhe Ed Sheeran, Eminem dhe Clean Bandit.

(Kosova Sot)

10 orë e 22 minuta më parë
16/01/19