- VIP - Kosova Sot
Miliona ndjekës në Instagram! Pas Luanës, kjo shqiptare arrin akoma më shumë (Video)

Miliona ndjekës në Instagram! Pas Luanës, kjo shqiptare arrin akoma më shumë (Video)

Luana Vjollca është një ndër personazhet e famshëm më të ndjekur shqiptarë. Por nuk është e vetmja e cila ka kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve, para saj ndodhet Noizy dhe Enca. Nuk duhen harruar edhe këngëtaret e njohur shqiptare me famë botërore ku bëjnë pjesë edhe Rita Ora, Bebe Rexha apo edhe Dua Lipa. Duke ndaluar tek kjo e fundit shohim se sapo arriti plot 6 milion ‘followers’ dhe për këtë ajo i falenderoi nëpërmjet një video në Instagram plot dashuri nga Xhamajka. Siç mund ta shihni edhe më poshtë. Duhet thënë se Dua ia kaloi Bebes shumë para në lidhje me ndjekësit në rrjete sociale.

 

6 MILLION!!!! LOVE YOU 4EVA! THANK YOU!! IDGAF IS OUT IN 3 DAYS... WHAT A WEEK!!! 🌴🍒🦋✨

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

(Kosova Sot)

15 orë e 29 minuta më parë
21/02/19