- VIP - Kosova Sot
Fëmijërore (FOTO)

Fëmijërore (FOTO)

Gigi Hadid del në Nju- Jork me një balon, në formë të njëbrirëshit. Ajo di t'i bëjë të tjerët që ta kthejnë kokën drejt saj, kjo falë dukjes së saj rrezatuese dhe për stilin. Gigi Hadid kështu u shfaq edhe me një figurë në trend, derisa ishte përballuar me të ftohtin e Nju- Jorkut, veshur me një pallto me ngjyrë të kaltër, një palë pantallona kombinues dhe një palë këpucë me stil derisa më pas ishte parë me një ballon me njëbrirësh. Bukuroshja 22 vjeçe me çantën e vogël pink kishte ofruar dukjen me stil krejt në të kaltër. Flokët brune të saj ishin tërhequr në një bishtalec të shprishur, derisa kishte lëshuar edhe disa balluke, që në përsosmëri po i shkonin me fytyrën. Pak bojëkuq i kishte ofruar rrezatim çehres, derisa aksesorë kishte një palë syze dhe një palë vathë të mëdhenj.

Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 57 minuta më parë
17/02/19