Rita Ora hedh në treg koleksionin e ri të buzëkuqeve (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora hedh në treg koleksionin e ri të buzëkuqeve (FOTO)

Rita Ora hedh në treg koleksionin e ri të buzëkuqeve (FOTO)

Këngëtarja shqiptare mjaft e famshme në muzikë po përpiqet të çajë në tregun ndërkombëtar edhe me produkte kozmetike. Ditën e djeshme këngëtarja ka hedhur në treg koleksionin e buzëkuqeve “Rimmel” i cili vjen në tre nuanca të së  kuqes dhe pritet të ketë shumë sukses. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rita nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku ju ka bërë thirrje të gjitha vajzave të bëhen pjesë e “Brand-it” të saj.

Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 52 minuta më parë
18/01/19