- VIP - Kosova Sot
Alban Ramosaj publikon videon nga dushi, fansat e shohin të zhveshur (VIDEO +18)

Alban Ramosaj publikon videon nga dushi, fansat e shohin të zhveshur (VIDEO +18)

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët e preferuar sidomos nga fanset femra, pasi veç zërit dhe këngëve të bukura, ai cilësohet edhe si një nga meshkujt më simpatike të showbizit.

Kohët e fundit Albani zgjedh që t’i ngacmojë fanset e tij duke publikuar foto teksa tregon format e tij fizike.

Kështu ka bërë edhe me postimin e radhës në Instagram, teksa ka bërë publike një video të shkurtër ku shihet në dush.

 

(Kosova Sot)

 

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

21 orë e 13 minuta më parë
19/02/19