- VIP - Kosova Sot
Ia zgjedhin emrin foshnjës (FOTO)

Ia zgjedhin emrin foshnjës (FOTO)

Kylie Jenner përfundimisht zgjedh emrin për vajzën, kurse ndjekësit në rrjetin shoqëror çmenden në tentim për t'ia qëlluar për cilin emër bëhet fjalë

Kylie Jenner thuhet se ka zgjedhur emrin për vajzën e saj të palindur. Dhe kështu, adhuruesit pothuajse janë çmendur duke menduar ta gjejnë emrin e saj, duke tentuar ta qëllojnë atë rastësisht, duke filluar me emrat, si Kouture e Storm e deri te Jessie apo Christ. Ylli nga "Keeping Up With The Kardashians" pritet ta lindë fëmijën e saj të parë këtë muaj, derisa babi i foshnjës është reperi Travis Scott. Të premten revista "People" ka raportuar se emri është zgjedhur, por hollësi nuk janë zbuluar ende. Në muajin janar, një komentues në "Tweeter" ka thënë se ka dëgjuar që emri mundet të jetë Storm. Por tani, kësaj liste i janë shtuar edhe shumë emra të tjerë.

Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 46 minuta më parë
22/02/19