- VIP - Kosova Sot
Luana Vjollca i hyn biznesit, njofton lançimin e parfumeve së shpejti (FOTO)

Luana Vjollca i hyn biznesit, njofton lançimin e parfumeve së shpejti (FOTO)

Puntata e radhës në “Shiko kush luan” ka zbuluar diçka të re për moderatoren e emisionit. Gjatë njërës prej lojërave  ku edhe vet Luana u bë pjesë i duhej të zgjidhte aromën e një parfumi. “Parfumi im do dalë së shpejti në treg dhe kjo është diçka ekskluzive”- u shpreh ajo, pa treguar më tepër rreth kësaj teme.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

17 orë e 55 minuta më parë
20/02/19