Dedikime romantike në 3 vjetorin e dashurisë, Blero&Afrona festojnë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Dedikime romantike në 3 vjetorin e dashurisë, Blero&Afrona festojnë (FOTO)

Dedikime romantike në 3 vjetorin e dashurisë, Blero&Afrona festojnë (FOTO)

Lidhja e tyre ka qenë një ndër më të komentuarat në portale që prej fillimit. Tashmë ata festojnë 3 vjetorin e dashurisë. Bëhet fjalë për Bleron Muharremin dhe Afrona Dika. Disa dedikime dhe foto romantike nga udhëtimi në Zvicër, janë mënyra që kanë zgjedhur për të treguar sa bukur po shkon çdo gjë për ta.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

15 orë e 7 minuta më parë
20/01/19