- VIP - Kosova Sot
MREKULLIA NË TË BARDHË (FOTO)

MREKULLIA NË TË BARDHË (FOTO)

Taylor Hill duket e mahnitshme me fustanin e shkurtër Ajo është konsideruar të jetë si një prej femrave më të bukura dhe më tërheqëse në botë. Dhe, kështu, Taylor Hill e ka dëshmuar vlerën e këtij titullit që e mban edhe sot e kësaj dite derisa e tëra ishte vëmendje kur u shfaq në tepihun e kuq te "NFL Honors" në Mineapolis. Bukuroshja 21 vjeçe ishte vizioni i të bukurës në të bardhë derisa të gjithë e kishin kthyer kokën drejt saj teksa kishte marrë pjesë në mbrëmjen gala te festimet e "National Football League". Si gjithmonë, e etur për të lënë mbresa të mira, supermodelja ka shkëlqyer në fustanin pa mëngë që ia kishte theksuar duart. Ijët e saj ishin në qendër të vëmendjes derisa flokët e saj brune ishin të gjata dhe të drejta derisa po valë- zonin sipër kraharorëve të saj duke lejuar shkëlqimin e fytyrës pa asnjë të metë të vetme.

Image

 

 

(Kosova Sot)

2 orë e 47 minuta më parë
21/02/19