Besniku i ‘NRG’ i fiksuar? Ja si e ngacmon bashkëshortja (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Besniku i ‘NRG’ i fiksuar? Ja si e ngacmon bashkëshortja (FOTO)

Besniku i ‘NRG’ i fiksuar? Ja si e ngacmon bashkëshortja (FOTO)

Këngëtari Besnik Qaka, i cili shumë shpejt do të bëhet baba e ka nisur ditën me një dedikim nga bashkëshortja e tij.  “Babai i ardhshëm bukurosh” -ka shkruar Lolita mbi një foto të Besnikut para pasqyrës.
“I fiksuar, por mua nuk më intereson” -ka vazhduar Lolita. Nuk dimë të themi në qoftë se Besniku është i fiksuar ndaj pamjes së tij të jashtme apo ndaj kujdesit në përgjithësi, por me ardhjen në jetë të fëmijës së tij të parë, kujdesi dhe vëmendja me siguri do të përqëndrohen totalisht tek ai.

Image

 

(Kosova Sot)

10 minuta më parë
22/01/19