Morena Taraku uron Kylie Jenner për lindjen e vajzës, dy bukuroshet janë mikesha? (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku uron Kylie Jenner për lindjen e vajzës, dy bukuroshet janë mikesha? (FOTO)

Morena Taraku uron Kylie Jenner për lindjen e vajzës, dy bukuroshet janë mikesha? (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka uruar Kylie Jenner për ardhjen në jetë të vajzës së saj.
“Ajo është nënë tani, urime zemër” – ka shkruar Morena në një foto të Kylie-t, të cilën e ka shpërndarë në “Instastory”. Me sa duket dy bukuroshet kanë njohje të afërta dhe personale me njëra tjetrën. Kylie e dha lajmin për ardhjen në jetë të vogëlushes ditën e djeshme, pasi u përpoq për muaj me radhë ta mbante të fshehtë shtatzëninë e saj nga vëmendja mediatike.

Image

 

(Kosova Sot)

12 orë e 52 minuta më parë
20/01/19