8 NË 1 (FOTO) - VIP - Kosova Sot
8 NË 1 (FOTO)

8 NË 1 (FOTO)

Jennifer Lopez me tetë veshje të ndryshme në koncertin që zgjati dy orë Ajo e di më së miri si të shfaqet në shfaqje elegante. Dhe, tani, Jennifer Lopez, 48 vjeçe, ka sjellë glamurin e turneut të saj "All i Have" në Mineapolis, derisa kishte marrë pjesë në koncertin "DIRECTV NOW Super Saturday Night", duke e mahnitur turmën me jo një, por me tetë kostume të ndryshme në paraqitjen e saj dy orësh. Këngëtarja e "Ain't it Funny" u duk sensacionale derisa kishte theksuar linjat e saj trupore dhe të pasmet e saj në shumë veshje derisa përcillej me lëvizjet e saj të mprehta, duke vallëzuar derisa ka thithur fondet për "Hurricane Maria" në Puerto Riko. Superylli global - që ka festuar përvjetorin e saj në lidhje me të dashurin Alex Rodriguez - ishte përkujdesur që të gjithë sytë të janë të drejtuar te ajo, kur në fillim u shfaq me një kostum me motive leopardi që ia kishte theksuar belin e hollë në koncertin para "Super Bowl".

Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 52 minuta më parë
22/01/19