- VIP - Kosova Sot
Pranverë e nxehtë sivjet (FOTO)

Pranverë e nxehtë sivjet (FOTO)

Shanina Shaik shfaq talentin në videon muzikore dhe jo vetëm Ajo është një nga modelet nga Australia që kishte mundësinë të shkëlqente në pista për brendin e njohur "Victoria's Secret". Por, Shanina Shaik ka shkëmbyer krahët e saj për një paraqitje të nxehtë, duke pozuar në videon e fundit muzikore të Franco Noriegas. Bukuroshja brune kishte shpërndarë një foto në llogarinë e saj në "Instagram", që ishte ndarë nga prapaskenat, duke u shfaqur me një buzëkuq të lëngshëm me ngjyrë neutrale dhe një aplikim të trashë të eyeliner-it. Përderisa në foton e parë veshja e saj nuk shihet mirë, gjithçka shfaqet në një foto tjetër. Bukuroshja 26 vjeçe vjen përballë pasqyrës veshur në një sytjenë të bardhë dhe brekë po ashtu të bardha, duke shfaqur linjat e saj bombastike.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 29 minuta më parë
17/02/19