- VIP - Kosova Sot
Marina e Luana shkëlqejnë në ditëlindjen e Elvana Gjatës (FOTO)

Marina e Luana shkëlqejnë në ditëlindjen e Elvana Gjatës (FOTO)

Koncerti i këngëtares Elvana Gjata, të realizuar dy ditë më parë në Tiranë, bëri bashkë emra të njohur të botës së artit dhe ekranit.

Në koncertin me “dyer të mbyllura” ishin të ftuara edhe dy motrat e njohura Marina dhe Luana Vjollca.

Marina publikoi një foto e cila bëri të mendohej se ajo po bëhej gati për një emision të ri në Klan.

Por në fakt ajo ishte veshja që kishte zgjedhur për mbrëmjen speciale të Elvanës. Ndërkohë qarkulloi dhe një foto tjetër ku krah Marinës dukej dhe Luana. Të dyja motrat ishin mjaft tërheqëse dhe sensuale.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 45 minuta më parë
19/02/19