Pasi Enca e quajti “gjyshe”, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut! - VIP - Kosova Sot
Pasi Enca e quajti “gjyshe”, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut!

Pasi Enca e quajti “gjyshe”, vjen reagimi i Rosela Gjylbegut!

Mbrëmjen e së shtunës e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të moderatores Luana Vjollca, e ftuar ka qenë këngëtarja Rosela Gjylbegu.

Në një nga lojërat ajo u pyet me cilën këngëtare nuk do të bënte kurrë duet dhe ajo u përgjigj me këngëtaren Enca Haxhia.

Kaq u desh që Enca të shpërthente t’a quante Roselën “gjyshe” etj. Por duket se as Rosela nuk e ka lënë me kaq.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft elegante dhe krahas saj shkruan: “Mund të isha bërë shumë gjëra, por zgjodha të jem vetvetja,”-përfundon Gjylbegu. Mbetet për t’u parë si do të vijojë konflikti mes tyre.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 3 minuta më parë
16/01/19