- VIP - Kosova Sot
Enca e ofendoi rëndë, a është kjo përgjigja e Rosela Gjylbegut?

Enca e ofendoi rëndë, a është kjo përgjigja e Rosela Gjylbegut?

Në emisionin “Shiko kush luan” Rosela Gjylbegu bëri një deklaratë duke thënë se asnjëherë nuk do të bënte këngë me Encën. Por kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Encës, ndaj ajo me anë të disa videove filloi të ofendonte Gjylbegun duke i thënë se askush nuk do ta shohë dhe të bëjë muzikë me të. Megjithatë Rosela vendosi që të mos e vazhdonte më tej këtë ‘luftë’, por disa postime të saj në ‘Facebook’ ngrenë dyshime për një kundërpërgjigje të Roselës. Në një postim Rosela kishte shkruajtur: “Nuk ka IRONI më DEPRESIVE për një shoqëri, se sa kur promovon VESET e saj!”

Image
Image

 

11 orë e 7 minuta më parë
17/02/19