- VIP - Kosova Sot
Morena dhe jeta e saj luksoze, foto nga hoteli i famshëm (FOTO)

Morena dhe jeta e saj luksoze, foto nga hoteli i famshëm (FOTO)

Morena Taraku kishte ca ditë që u mungonte fansave të saj, duke mos publikuar asnjë foto në rrjetin social “Instagram”.

Por sot këngëtarja ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në njërin prej hoteleve të rrjetit Kempinski.

Ky rrjet i hoteleve është në tërë botën por nuk dihet se cilin prej tyre është duke e vizituar Morena.

Kjo e fundit shpesh është përfolur për këto udhëtimet luksoze në vende të ndryshme të botës, derisa vazhdon të insistojë se është beqare dhe ende nuk është në një lidhje serioze me ndonjë djalë.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 17 minuta më parë
20/02/19