- VIP - Kosova Sot
“Ti e di çfarë je për mua…”, kush ia dedikon këto fjalë zemre Elvanës? (FOTO)

“Ti e di çfarë je për mua…”, kush ia dedikon këto fjalë zemre Elvanës? (FOTO)

Më datë 3 shkurt, këngëtarja Elvana Gjata festoi ditëlindjen me një koncert privat ku kishte të ftuar 100 persona specialë për të.

E sigurisht që në ditën e saj të veçantë nuk mund të mungonte edhe mikja e saj më e mirë, Jonida Vokshi.

“Ti e di çfarë je për mua” ka shkruar moderatorja e njohur krah fotos ku mikeshat i falin njëra-tjetrës një përqafim të ngrohtë.

Ndërkohë vetë këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka qëndruar larg rrjeteve sociale dhe nuk ka treguar asgjë ka koncerti që realizoi.

Image

 

Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 18 minuta më parë
20/02/19