Magjia e monokromit - VIP - Kosova Sot
Magjia e monokromit

Magjia e monokromit

Margot Robbie shkëlqen në veshjen bardhezi Në filmin e saj të filmit, ajo portretizon Tonya Harding, një nga figurat më moderne të historisë. Por Margot Robbie, 27 vjeçe, e veshur në stil monokromi, duke kombinuar një bluzë të zezë sipër me një fustan elegant me ngjyrë të bardhë. Aktorja e nominuar për "Academy Award" veshjen e saj elegante e kishte veshur me rastin e shfaqjes së filmit të saj ", I, Tonya", në Kaliforni. Modelja nga Australia bluzën me mëngë të gjata e kishte paksa të shkurtë që ia kishte mundësuar theksimin e aseteve të veta. I vetmi lëshim i aktores nga filmi "The Wolf Of Wall Street" ishin çizmet me lëkurë gjarpri. Flokun e saj të gjatë e të verdhë Robbie e kishte lënë të lirë dhe të ndarë në mes. 

(Kosova Sot)

16 orë e 58 minuta më parë
21/01/19