KJO I KA PUNËT E VETA (FOTO) - VIP - Kosova Sot
KJO I KA PUNËT E VETA (FOTO)

KJO I KA PUNËT E VETA (FOTO)

Jennifer Lopez pozon si një uragan i vërtetë, derisa akuza për ngacmim seksual janë ngritur për njërin nga bashkëpunëtorët e saj Ajo së fundmi ka lëshuar një deklaratë që shpreh ndjenjat e veta rreth akuzave për abuzimit seksual kundër bashkë- themeluesit të "Guess", Paul Marciano. Dhe kështu, foto të reja të fushatës së fundit pranverore të Jennifer Lopez ishin lansuar këtë të shtunë, ku shihet ylli e veshur me disa rroba të ngushta. E veshur me një bluzë të kuqe, bukuroshja 48 vjeçe ishte plot vëmendje, duke bërë edhe disa foto teksa shfaqin vetëbesimin e saj për koleksionin që po vjen. Me një çatë me lule, bukuroshja nga Bronksi ishte siguruar që të gjithë sytë të drejtohen te ajo, veshur me një palë xhinse të ngushta derisa pranë kishte dy djem që po qëndronin në një kafene. 

Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 7 minuta më parë
23/01/19