Ajo është mesi i gjithçkaje (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ajo është mesi i gjithçkaje (FOTO)

Ajo është mesi i gjithçkaje (FOTO)

Gigi Hadid di të vishet 'pak para pranverës, pak para fundit të dimrit' Të vishesh në dimër për të reklamuar apo paralajmëruar sezonin e pranverës, kjo di të jetë, epo, sfiduese. Palltot e dimrit me lesh dinë të jenë të rënda, por një xhaketë e thurur apo triko do të thotë se pranvera nuk është larg. Pra, si të vishemi disi në mes? Lejoni që Gigi Hadid t'ju njoftojë me pallton kalimtare. Supermodelja kishte dalë në NjuJork me një veshje të lezetshme që ishte inspirimi perfekt për ata që hutohen nga klima si kjo. Hadid kishte veshur një pallto të hapur nga "RASK" me ndarje të thellë nga anash. Pallton si kjo e kishte kombinuar me një palë pantallona mustardë dhe për aksesorë kishte një palë syze të vogla dhe taka.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 23 minuta më parë
17/01/19