- VIP - Kosova Sot
Samanta provokon nga makina, shfaqet… (FOTO)

Samanta provokon nga makina, shfaqet… (FOTO)

Këngëtarja Samanta Karavella është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht përshëndet fansat e saj me fotografi të ndryshme, si dhe i mban të informuar për të rejat rreth saj për sa i përket muzikës.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në “Instastorie” një foto ku shfaqet në makinë, e që mendohet se është shkëputur nga vidioklipi i saj i ri.

Image

 

Në atë fotografi, Samanta vjen tejet e “nxehtë”, ku në pjesën e sipërme shihet me reçipeta, duke treguar linjat perfekte.

(Kosova Sot)

17 orë e 52 minuta më parë
19/02/19