- VIP - Kosova Sot
20 vjet ndërmjet

20 vjet ndërmjet

Kate Moss (44) dhe Gigi Hadid, 22 vjeçe, e dëshmojnë statusin e supermodeleve që gëzojnë Ato janë dy nga modelet më të famshme në botë, përkundër se kanë 20 vjet ndërmjet. Bukuroshet biondina Gigi Hadid dhe Kate Moss i kanë bashkuar forcat për fushatën e re "SS18 Stuart Weitzman". Bukuroshet kanë treguar linjat e tyre të famshme, të veshura në këmisha të bardha derisa i ishin ofruar shumë njëra-tjetrës - duke e dëshmuar përse kanë bërë kaq shumë bujë në industrinë e modës. Modelet dukeshin shumë të bukura derisa kishin modeluar këpucët e koleksionit. Në fillim, ato të veshura vetëm me këmishë të bardhë kishin theksuar këmbët e tyre të gjata, flokun e kishin të lirë dhe të shprishura derisa çehrja e tyre ishin theksuar me grim minimal.

(Kosova Sot)

16 orë e 12 minuta më parë
17/02/19