- VIP - Kosova Sot
Në shtëpinë e këngëtares shqiptare, ja si e surprizon djalin për ditëlindje

Në shtëpinë e këngëtares shqiptare, ja si e surprizon djalin për ditëlindje

Gjyste Vulaj është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar shumë kohë më parë, por vazhdon ende sot e kësaj dite të jetë prezente. Gjyste është nëna e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze që me siguri janë edhe personat më të rëndësishëm në jetën e saj. Së fundmi këngëtarja ka postuar disa fotografi të vogëlushit të saj, i cili feston ditëlindjen. Gjyste ka përgatitur një festë të madhe surprizë, ku duket se e gjithë festa është ndërtuar në bazë të gjërave të preferuara të Besartit. Me këto fotografi Gjyste ka treguar dhe një pjesë të vogël të shtëpisë së saj, e për të thënë të vërtetën duket një shtëpi mjaft luksoze.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 32 minuta më parë
19/02/19