- VIP - Kosova Sot
E dashura e Noizy-t publikon klipin e parë. Ja si duket “mbretëresha” e OTR

E dashura e Noizy-t publikon klipin e parë. Ja si duket “mbretëresha” e OTR

U përfol shumë nëpër rrjetet sociale për një lidhje sentimentale midis reperit Noizy dhe një vajze të quajtur Naomi, me të cilën reperi ka publikuar edhe foto.Por së fundmi bukuroshja, e cila është pjesë e labelit OTR duket se i është përkushtuar seriozisht muzikës.Ka qenë vet Noizy i cili ka shpërndarë në “Instagram” intron e këngës së parë të Naomit me titull ” Henny” kushtuar një pije alkoolike. Naomi, tashmë pjesë e OTR, me përkrahjen e reperit dhe të gjithë labelit, mund të besojë në një sukses të garantuar.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

12 orë e 31 minuta më parë
22/02/19