- VIP - Kosova Sot
Modelet e” Instagram”-it tregojnë sekretin e formave seksi (FOTO +18 )

Modelet e” Instagram”-it tregojnë sekretin e formave seksi (FOTO +18 )

Tri blogere të famshme të fitnesit kanë zbuluar sekretin e formave të tyre shumë seksi. Ato kanë me miliona ndjekës në rrjetin social “Instagaam”, e jo më kot.

Që të tria publikojë foto dhe video provokuese dhe këshilluese njëkohësisht se si të mbajnë trupin e tyre në formë. Sekreti i tyre është palestra.

Nëna australiane me dy fëmije, Tammy Hembrow, 34 vjeç, mburret me 7.8 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”. Ajo shpesh herë i përshëndet fansat e saj me foto të nxehta nga palestra dhe këshillat e fitnesit.Ndërsa Tammy nga Queensland, tregon se format e saj bombastike i ka arritur falë punës së palodhur në palestër. Ajo thotë se stërvitet 5 ditë një javë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

8 orë e 24 minuta më parë
21/02/19