Kthim pas në kohë, ndryshimi fizik i aktorit tuaj të preferuar do t’ju ‘zhgënjejë’ (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kthim pas në kohë, ndryshimi fizik i aktorit tuaj të preferuar do t’ju ‘zhgënjejë’ (Foto)

Kthim pas në kohë, ndryshimi fizik i aktorit tuaj të preferuar do t’ju ‘zhgënjejë’ (Foto)

Burak Ozcivit është një nga aktorët më të vlerësuar turk, kjo për shkak edhe të pamjes së tij të jashtme. Por nëse do të ktheheshim vite më pas në kohë, atëherë do të kuptonim se ndryshimi i tij fizik është tepër i madh. Rreth viteve 2000 Burak merrte pjesë në konkurse bukurie e më pas iu përkushtua aktrimit. Ai u bë i njohur në Shqipëri falë rolit të tij në filmin ‘Kara Sevda’. Prej verës së kaluar, aktori është i martuar me Fahriye Evcen, një tjetër aktore turke shumë e njohur dhe e talentuar.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

8 orë e 15 minuta më parë
16/01/19