E bukur dhe me shkëlqim - VIP - Kosova Sot
E bukur dhe me shkëlqim

E bukur dhe me shkëlqim

Margot Robbie shkëlqen në ballinën e "Harper's Bazaar Australia". Ajo është një nga aktoret më të bukura dhe më të talentuara në Holllivud. Dhe kështu, Margot Robbie u duk shumë e bukur derisa kishte pozuar për ballinën e revistës "Harper's Bazaar Australia", me rastin e përvjetorit të 20-të të revistës. Bukuroshja 27 vjeçe shkëlqeu me disa rruaza pink. Në setin fotografik, floku i Margot ishte i rregulluar me stil që flokut i jepte një ndjenjë elegante. Ylli nga filmi "I, Tonya" grimin e kishte mbajtur në minimum, duke lejuar që dukja e saj natyrale të ishte në qendër të vëmendjes të ballinës. Megjithëse revista del në Australi, ylli tashmë po përjeton kënaqësinë duke shikuar "Super Bowl" në Amerikë, bashkë me miqtë e saj.

(Kosova Sot)

30 minuta më parë
21/01/19